Перегородки пластикові

 

Перегородки пластикові – перевірена альтернатива сталевим аналогам, тому що пластик набагато проста в догляді і дешевше. Такі конструкції можуть мати додатковими опціями: підвищена шумоізоляція, посилені характеристики. Такі перегородки використовуються і для зонування простору офісу, і для створення окремого приміщення-«акваріума», і для створення додаткової повітряного прошарку між входом і приміщенням, що значно зменшує тепловтрати. До того ж пластик простий в плані догляду, не схильний до корозії і іржі, їх можна використовувати в комплекті зі склопакетами для підвищення рівня шумо- і теплоізоляції.

Перегородки із пластику – різновиди:

  • Розсувні пластикові системи.
  • Стаціонарні пластикові конструкції.

 

Розсувні системи – це рама з рухомими стулками, які ковзають по напрямних зверху і знизу. Відсовуються двері раціонально використовує простір, що актуально, якщо обсяг приміщення невеликої або ж є вихід через перегородки в вузький коридор.

Замовити пластикові перегородки можливо в нашій фірмі – це будуть виключно якісні вироби, міцні та довговічні. Наші пластикові перегородки в Києві – одні з найкращих за співвідношенням вартості і якості. Ціна на пластикові перегородки вираховується в індивідуальному порядку після знімання розмірів на місці – викликати замірника на свою адресу ви зможете через зворотну форму на сайті.

 

СКЛО - светопрозрачные конструкции в архитектуре info@sklo.ua
ул. Дмитриевская, 39 Киев