Скляні перегородки

Є прекрасна тенденція створювати необтяжені простір завдяки скляним перегородкам, які гармонійно поєднують в собі функціональність і естетичність. Так само зберігається відчуття безбар’єрного простору. Ми підтримуємо цю тенденцію – і допоможемо її краще вивчити.

Скло – чудовий архітектурно піддатливий матеріал, і за допомогою алюмінієвих елементів виходить створювати унікальні конструкції, які вписуються в будь-який інтер’єр. Можливість фарбування і використання величезного вибору скла і алюмінієвих декорів – ось що робить скляні перегородки улюбленим варіантом розподілу простору в інтер’єрі для дизайнерів і архітекторів.

Декоративні скляні перегородки стали невід’ємною частиною сучасних інтер’єрів.

Скляні перегородки в історії дизайну

Скляні перегородки як елемент дизайну в інтер’єрі з’явився на початку 20 століття в новаторських проектах в Європі і лофтового інтер’єру в Америці. Вже більше ста років естетичними і функціональними перевагами скляних перегородок користуються проектувальники у всьому світі.

Максимальна светопропускаймость і прозорість матеріалу надає простору легкість і легкість, і ніколи не дасть простору відчуття захаращення. Скло – архітектурно-піддатливий матеріал, який в тандемі з алюмінієм втілить будь-яке дизайнерське рішення в реальність. Скляні перегородки будуть радувати вас і через десятиліття: матеріал, який використовується для їх зведення довговічний, а естетика скління зонування вже вкоренилася в дизайні і з кожним роком тільки набирає обертів.

Основні переваги скляних перегородок

Головними перевагами вибору придбання скляної перегородки на замовлення – це те, що ви купуєте практичне, зручне у використання, красиве рішення зонування вашого простору. Зі збереженням просторості, легкості, легкості і панорамного огляду приміщення.

При виготовлення скляних перегородок ми думаємо про вашу безпеку – використовуємо гартоване скло або скло триплекс. Скляні конструкції жорстко закріплюються в стіни, стелю та підлогу. У системах з відкриванням стулки надійно закріплені в фурнітуру. Тому ці перегородки підходять для щоденного використання і є надійними в експлуатації.

Дана галузь не стоїть на місці і з кожним роком, завдяки сучасним технологіям, з’являються безліч нововведень, які допомагають втілити найнеймовірніші ідеї в життя: енергозберігаючі, мультифункціональні скла, що світяться скла, склопакети з підігрівом, самоочищаються скло і SMART скло.

Види конструкцій скляних перегородок

Скляні перегородки як елемент дизайну є багатофункціональними і по візуальної частини можуть відповідати будь-якого інтер’єру.

 1. Стаціонарні скляні перегородки

  Стаціонарні перегородки підкреслюють концепцію популярного «open space», в той же час, не заважаючи комунікації співробітників. Виглядають легко і повітряно. Денне світло потрапляє в кожну зону простору. Є можливість встановлювати двері. У маленьких кімнатах не обтяжують простір.

 2. Розсувні скляні перегородки

  Розсувні перегородки – зручні у використання для організації простору не тільки офісу, але і житлового, громадського приміщення:

  • висока світлопроникність конструкцій
  • оригінальне відкриття отвору
  • стулки зручні у використанні
  • дозволяє трансформувати простір в залежності від функції, яку має виконувати
  • економлять простір приміщення у відкритому вигляді
 3. Складні скляні перегородки

  Складна скляна перегородка допоможе зробити візуально безбар’єрне середовище і не займають багато місця в складеному вигляді. Скляні стулки без зусиль складаються, ковзають і розсуваються, зберігають панорамний огляд. Зменшують рівень шуму з вулиці. Відсутність порогу забезпечує зручну прохідність. Дозволяє відкривати без перемичок габаритні отвори.

 4. Душові скляні перегородки для ванної кімнати

  Душові скляні перегородки – трендовий, ергономічний елемент інтер’єру, який відповідає санітарним нормам:

  • міцні і безпечні
  • не деформуються вологою
  • витримують гарячі і холодні температури
  • довговічні
  • зручні в обслуговуванні
  • візуально зберігають розмір приміщення

Які види скла для перегородок бувають?

 • Флоат
 • Ультрапрозрачное скло DIAMOND
 • Скло в масі (графіт, бронза і т.д.)
 • Сатин
 • C друк і нанесення піскоструминного малюнка
 • Фарбоване
 • SMART скло
 • З плівкою
 • Гнуте

На сьогоднішній день існує безліч варіантів виконання перегородок:

 • Стаціонарні (з усіма можливими видами відкривання дверей)
 • Розсувні (верхньо-підвісні, слайдінговие)
 • Складні (гармошка, книжка, батерфляй і т.д.)
 • Душові (глухі, з дверцятами, розсувні)

Установка і монтаж скляних перегородок

Якісні матеріали і розроблене дизайнерське, конструкторське рішення ще не є запорукою отримання якісної конструкції. Не менш важлива якісна установка скляних перегородок кваліфікованими фахівцями. Наші бригади відрізняються від інших монтажників тим, що виявляють особливу акуратність і делікатність при роботі зі скляними конструкціями. Все починається з виміру: наш досвідчений фахівець зможе підказати на місці краще рішення для реалізації ваших ідей. Монтаж скляних перегородок вимагає плавних пересувань скла і акуратною фіксацій профілів до основи; регулювання і налагодження роботи стулок орних, розсувних і складних стулок також вимагає не мало навичок, яким володіють наші співробітники. Нам важливо щоб конструкції, які ми встановлюємо відповідали своєю функцією, були надійними і міцними і звичайно, відповідали естетичним смакам замовника.

Ціни на скляні перегородки

Ціни на якісні скляні перегородки варіює від 1500 грн / м.кв. и більше.

Від чого залежить вартість перегородки зі скла?

Ціна скляній перегордка залежить від складності конструкції, обсягу замовлення, які використовуються комплектуючі, фарбування, фурнітура, додаткові роботи.

Як дізнатися точну ціну перегородки?

Перед тим як замовити скляну перегородку – передзвоніть або направте ТЗ на пошту. Ми вас проконсультуємо, порахуємо вартість і допоможемо вибрати вам скляну перегородку, яка буде відповідати всім вашим вимогам, довго експлуатуватися і створить унікальний простір, в якому вам буде приємно перебувати.

Де купити скляні перегородки в Києві?

Подивитися, замовити та купити скляні перегородки в Києві можна в нашому шоуремк за адресою вул. Дмитрівська 39.

СКЛО - светопрозрачные конструкции в архитектуре info@sklo.ua
ул. Дмитриевская, 39 Киев